353 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6414 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 194 мм |
| Зовнішній діаметр | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | X 1/9, 131, Uno, Regata, Ritmo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |