| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1457432183 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 58.5 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Alfa Romeo, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Delta, Tempra, 145, Dedra, Tipo, 146, 155 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 131 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |