| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N1322124 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 343 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Citroen, Lancia, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ulysse, Expert, Scudo, Proace, Jumpy |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |