| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K480 |
| Виробник | MFilter |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Punto |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |