| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2123210010 |
| Виробник | Meyle |
| Висота | 48.5 мм |
| Довжина | 281 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Punto, Ypsilon |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |