382 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1115 |
| Виробник | Purflux |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 321 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Alfa Romeo, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Grande Punto, Doblo, Ypsilon, Stilo, Punto, Bravo, 500l, Tipo, MiTo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 151 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |