| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1100 |
| Виробник | Purflux |
| Висота | 269 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 107 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |