| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E885L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 211 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Alfa Romeo, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Grande Punto, Doblo, Linea, Combo, Punto, MiTo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 202 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |