| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1322053 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 143 мм |
| Внутрішній діаметр | 86 мм |
| Зовнішній діаметр | 192 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hiace, Dyna, HiAce |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |