| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1322081 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, Picnic, Previa, Avensis, Corolla |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |