644 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N1322117 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Prado, Land Cruiser |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 237 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |