476 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1322027 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 197 мм |
| Внутрішній діаметр | 87 мм |
| Зовнішній діаметр | 157 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Isuzu, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Midi, Land Cruiser |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |