446 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1987429137 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Celica, MR2, Corolla, Terios |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |