704 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3055400 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 241 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Verso, Auris, RAV4, LS, Yaris, Avensis, Corolla, NX |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 177 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |