| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3050400 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 272 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla, Verso, Auris |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 237 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |