| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1328013 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 46 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 238 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Justy, Swift |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |