383 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1721 |
| Виробник | Purflux |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross, Suzuki Grand Vitara, Grand Vitara |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |