334 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1328034 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 228 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara, Vitara, Suzuki Grand Vitara |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |