373 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33123210001 |
| Виробник | Meyle |
| Висота | 53.5 мм |
| Довжина | 227 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, Samurai, Grand Vitara, Suzuki Grand Vitara |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 201 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |