373 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADK82220 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, X-90, Suzuki Grand Vitara, Grand Vitara |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 141 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |