| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C24026 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | DS3, C-Elysee, 2008, 208, 308, C3, C4 Cactus, Crossland X / Crossland, Corsa, C4 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 121 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |