| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K185 |
| Виробник | MFilter |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ritmo, Ronda, Ibiza |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |