443 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12240 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 316 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master, Interstar |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |