| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1569 |
| Виробник | Purflux |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 273 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Express, Dokker, Clio, Lodgy, Sandero, Duster, Logan/Stepway, Logan |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |