| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K768 |
| Виробник | MFilter |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Clio, Sandero, Logan/Stepway, Kangoo, Logan, Modus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |