| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3021300 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dacia, Suzuki, Renault |
| Сумісність з моделлю | Samurai, Solenza, Megane, Clio, Scenic, Kangoo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |