| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1321061 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 374 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Micra, Kubistar, Clio, Almera, Kangoo, Logan |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |