| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400120 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4, 308, 307 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 186 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |