| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1203 |
| Виробник | Purflux |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4, 308, 307 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |