| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3006300 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 341 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Speedster |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 206 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |