| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3040400 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel, ASTRA |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Cascada, Orlando, Zafira, Cruze, Astre |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 268 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |