343 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | K788 |
| Виробник | MFilter |
| Висота | 50.5 мм |
| Довжина | 292.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, ASTRA |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Zafira, Astre |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 224 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |