| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N1320913 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel, ASTRA |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Orlando, Astra, Astre |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |