| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6398 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 238 мм |
| Зовнішній діаметр | 295 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Ford |
| Сумісність з моделлю | Taunus, Ascona, Manta |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |