464 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N1321090 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |