| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400222 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 229 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | X-Trail, Micra, QX70, 300ZX, Q50, Pulsar, Koleos, Q60, FX, Note, Juke, Sentra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |