| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1321064 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Navara, Pathfinder, Murano |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |