| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N1321079 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master, Interstar, Primastar |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 286 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |