303 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1321008 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 281 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Forester, Bluebird, Sunny, Impreza, Vanette, Prairie, PICK UP, Primera, Legacy, Pick Up, Maxima, Terrano, Almera, X-Trail, Patrol, Murano |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |