404 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3097300 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Opel, Infiniti, Ford, Isuzu, Subaru, LDV |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 167 мм |
| Сумісність з моделлю | Murano, Almera, Maxima, X-Trail, Primera, Bluebird, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |