696 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1326004 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 198 мм |
| Внутрішній діаметр | 86 мм |
| Зовнішній діаметр | 156 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Taft, Wildcat/Rocky, Rocky, Pajero |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |