546 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1325030 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 198 мм |
| Внутрішній діаметр | 86 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Pajero, L400, L200, Pajero Sport |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Круглий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |