| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3007000 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 348 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | V40, Space Star, Carisma, S40 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |