363 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1325052 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer, ASX, 4008, Outlander, Grandis |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |