909 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1034L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 433 мм |
| Внутрішній діаметр | 87 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | E-Class, E Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |