764 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1457429970 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 84 мм |
| Зовнішній діаметр | 407.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | SL, S-Class, 124, G-Class, E-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 407 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |