| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3233 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 321 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 177 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |