| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E551L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, MX-5, Probe, MX-6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |