| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1485 |
| Виробник | Purflux |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | IS, GS |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 211 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |