| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3063500 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 256 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Sportage, i30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 164 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |